1976'dan beri kaliteli ve bilinçli üretim

ÖZAĞAÇ ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ÖZSOY GROUP iştiraki olup 1987 yılında şirket formunda faaliyete başlamış, tomruk ve ahşap ürünler ticareti ve imalatı yapmaktadır. Yalıtım sektöründe de önemli bir konuma sahip firmamız yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerinde Libya, Ukrayna, İran, Azerbaycan gibi ülkelere ihracat yapmakta ve Ukrayna, Endonezya, Hindistan ve Çin gibi ülkelerden ithalat yapmaktadır. Özellikle yapı sektöründe pek çok projeye ürün desteği veren firmamız gerek ürünlerindeki kalite gerekse tüketiciyi korumaya yönelik teknik destek ve fiyat politikası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri odaklı gelişim

1987 yılında şirket formunda faaliyete başlamış, tomruk ve ahşap ürünler ticareti ve imalatı yapmaktadır. Yalıtım sektöründe de önemli bir konuma sahip firmamız yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerinde Libya, Ukrayna, İran, Azerbaycan gibi ülkelere ihracat yapmakta ve Ukrayna, Endonezya, Hindistan ve Çin gibi ülkelerden ithalat yapmaktadır. Özellikle yapı sektöründe pek çok projeye ürün desteği veren firmamız gerek ürünlerindeki kalite gerekse tüketiciyi korumaya yönelik teknik destek ve fiyat politikası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyon ve Vizyon

30 yılı aşkın tecrübesi ile Türk ahşap sanayinin köklü ve deneyimli kuruluşlarından biri olan ÖZAĞAÇ ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.' nin öncelikli hedefi çok iyi işçilikle işlenmiş, kalitesi yüksek ürünlerini müşterilerine sunmak ve ülkemiz sanayisine katkıda bulunmaktır. Özsoy ağaç sanayi öncelikli olarak:

  • Kaliteli ve yüksek hızda hizmet
  • Alanında uzmanlaşmış müşteri destek sistemi

olarak devam etmektedir. Özsoy Grup'un öncelikli amacı budur.

Tarihçe

30 yılı aşkın tecrübesi ile Türk ahşap sanayinin köklü ve deneyimli kuruluşlarından biri olan ÖZAĞAÇ ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.' nin öncelikli hedefi çok iyi işçilikle işlenmiş, kalitesi yüksek ürünlerini müşterilerine sunmak ve ülkemiz sanayisine katkıda bulunmaktır.

HAKKIMIZDA